Neden
TÜLPAK AMBALAJ

2017 yılından itibaren faaliyet gösteren Tülpak Ambalaj; güçlü ve dinamik yapısıyla tüm sektörlerde bulunan firmaların ambalaj ihtiyaçlarında öncelikli çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Başladığı günden itibaren modernizasyon ile ürün yelpazesini biraz daha genişleten, üretim konusunda eklenen her yeni ürünün en iyisini üretmeyi amaç edinen, müşteri memnuniyetine önem veren, üretim aşamasından teslim aşamasına kadar titizlikle hareket eden yapısıyla, gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak kendini sürekli yenilemiş ve ürün çeşitliliğini geliştirmiştir. Hedefimiz sizlere kaliteli, doğru ve ekonomik ürünlerle buluşturmak; samimi ve düzgün ticari faaliyetlerin devamını sağlamaktır.

İnovasyona, iş etiğine, müşterinin talep ve düşüncelerine öncelik veren bir firma olmanın yanı sıra toplumsal fayda, şeffaflık, uzlaşma ve paylaşım gibi değerlerin sektördeki itibarımızın teminatı olduğunu düşünmekteyiz. Bize duyulan güven yaptığımız işe daha fazla özen göstermeye teşvik etmekte ; bizleri ürün, hizmet, iş modeli, satış ve satış sonrası hizmet süreçlerimizi daha da iyileştirmeye yöneltmektedir.

Müşteri odaklı iş modelimiz çözüm ortaklarımızla güvene dayalı bir ilişki yaratmakta bu anlayış neticesinde portföyümüz her geçen gün genişleyerek faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Sınırların ortadan kalktığı, rekabetin ön plana çıktığı günümüz dünyasında Tülpak Ambalaj kalitesinde sürekli daha iyiyi aramak ve daha iyi olmak için çalışmaya devam edecektir.

demo
Üzerinde
Mutlu Müşteri